Konferencja Nadija Connects: łączymy biznes z misją społeczną

Kiedy: 21 marca 2024 roku
Gdzie: Główna siedziba Deloitte, Warszawa, al. Jana Pawła II 22

Dla kogo:

Co: Konferencja łącząca sektor NGO z biznesem: przestrzeń dzielenia się praktykami i inspiracjami połączona z prezentacją platformy Nadija.

Współpraca międzysektorowa – realne korzyści społeczne i biznesowe

Fundacja To Proste, inicjator projektu Mapuj Pomoc, razem z partnerem – siecią Deloitte – zaprasza na wyjątkowe wydarzenie. Pierwszego dnia wiosny w 2024 roku organizujemy dynamiczne forum wymiany idei, kontaktów i inspiracji dotyczących łączenia strefy biznesu z organizacjami społecznymi. Zaprezentujemy innowacyjne narzędzie rozwoju relacji biznes–NGO: platformę Nadia, gdzie społecznie odpowiedzialne firmy pro bono będą mogły dzielić się zasobami i usługami, a także szukać partnera dla realizacji społecznej misji i celów ESG. To wyjątkowa okazja do poznania trendów, wyzwań i możliwości, jakie niesie ze sobą współpraca NGO z biznesem.

Podczas konferencji odbędą się cztery panele dyskusyjne. Uznani praktycy z sektorów pozarządowego, publicznego i biznesowego będą dyskutować m.in. o tym:

Śledź Mapuj Pomoc, by nie przegapić publikacji agendy wydarzenia!

Jak wziąć udział?

Szczegółowy program konferencji dostępne będą na początku marca 2024 roku.

Na wydarzenie obowiązuje rejestracja (zobacz poniżej). Zarejestrowane osoby w ciągu dwóch tygodni otrzymają potwierdzenie rezerwacji miejsca. Ze względu na duże zainteresowanie, zapraszamy po jednym przedstawicielu każdej organizacji. Pokrywamy koszty dojazdu i noclegu dla przedstawicieli organizacji spoza Warszawy. 

Zostańcie z nami, by nie przegapić nowych informacji!


Czym jest Nadija?

Nadija to odpowiedź na wyraźną potrzebę lepszego połączenia organizacji pozarządowych z biznesem. Platforma umożliwia firmom realizację społecznej misji poprzez bezpośrednie wsparcie projektów o realnym wpływie. Organizacje z kolei będą mogły efektywnie komunikować swoje potrzeby i otrzymywać zasoby, które przyspieszą realizację ważnych społecznie celów. Platforma przekształca dobre intencje w konkretne działania, budując trwałe i owocne partnerstwa. Nadija umożliwi zaangażowanym społecznie podmiotom:

Nadija to więcej niż tablica ogłoszeń łącząca zasoby biznesu z potrzebami organizacji społecznych. To sprawdzona i odpowiedzialna przestrzeń do łączenia otwartych społecznie firm z sektorem NGO. 

Nadija powstaje we współpracy Mapuj Pomoc oraz Deloitte. Inauguracja platformy w marcu 2024 roku.

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

O dokładnych zasadach zwrotu kosztów poinformujemy w korespondencji mailowej.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Fundację CultureLab z siedzibą w Warszawie, przy ul. Przy Agorze 13a/1. Dane posłużą do prawidłowej rejestracji, komunikacji przed wydarzeniem, stworzenie listy obecności oraz komunikacji po wydarzeniu.
Wyrażam zgodę na wysyłanie przez Fundację CultureLab z siedzibą w Warszawie przy ul. Przy Agorze 13a/1 informacji o prowadzonych działaniach, organizowanych wydarzeniach, informacji promocyjnych na podany przeze mnie adres e-mail.