Konferencja Nadija Connects: łączymy biznes z misją społeczną

Za nami konferencja Nadija Connects. W siedzibie Deloitte w Warszawie gościliśmy liderów i liderki, przedstawicieli i przedstawicielki organizacji pozarządowych, instytucji publicznych, a także firm i korporacji zainteresowanych ideą CSR.

Celem tego wydarzenia było stworzenie przestrzeni do wymiany wiedzy i doświadczeń między sektorem biznesu i NGO, a także prezentacja nowopowstałej platformy Nadija, gdzie społecznie odpowiedzialne firmy pro bono mogą dzielić się zasobami i usługami, a także szukać partnera dla realizacji społecznej misji i celów ESG.

Obejrzyj streaming i relację z wydarzenia!

Poniżej aftermovie i pełne nagranie ze streamingu, które znajdziecie na naszym kanale na YouTubie.

Pobierz prezentacje

Udostępniamy dwie prezentacje wykorzystane podczas konferencji.

Inspirujące debaty i spotkania

Wydarzenie rozpoczęliśmy krótkim przywitaniem i wystąpieniem Małgorzaty Maj – dyrektor Biura Minister ds. Społeczeństwa Obywatelskiego, a także prezentacją Nadiji, o której opowiedzieli twórcy platformy.

W drugiej części konferencji „Best practices” odbyły się cztery panele dyskusyjne, podczas których wstąpili uznani praktycy i uznane praktyczki z sektorów pozarządowego, publicznego i biznesowego.

Technologia a NGO – jak firmy technologiczne wspierają organizacje

Organizacje zrzeszające firmy odpowiedzialne społecznie. Co zmienia się w polskich i międzynarodowych trendach?

Jeden projekt a duży odzew. Jak od podstaw stworzyć inicjatywę wspieraną przez biznes

Partnerstwa międzysektorowe: Biznes – Samorząd – NGO

Wydarzenie było też okazją do nawiązania międzysektorowych kontaktów i zainicjowania potencjalnej współpracy między sektorem NGO i biznesem.

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom uczestniczącym w konferencji (zarówno online, jak i na żywo), naszym wyjątkowym prelegentom i prelegentkom oraz partnerowi projektu firmie Deloitte. Zostańcie z nami, by nie przegapić nowych informacji!


Czym jest Nadija?

Nadija to odpowiedź na wyraźną potrzebę lepszego połączenia organizacji pozarządowych z biznesem. Platforma umożliwia firmom realizację społecznej misji poprzez bezpośrednie wsparcie projektów o realnym wpływie. Organizacje z kolei będą mogły efektywnie komunikować swoje potrzeby i otrzymywać zasoby, które przyspieszą realizację ważnych społecznie celów. Platforma przekształca dobre intencje w konkretne działania, budując trwałe i owocne partnerstwa.

Więcej o platformie przeczytasz w naszym artykule: Nadija – technologia, która buduje wspólnotę. Wkrótce premiera!

Nadija powstaje we współpracy Mapuj Pomoc oraz Deloitte. Inauguracja platformy w marcu 2024 roku.