Współpraca z Akademią Migracyjną – nasze nagrania w kursie o prawie i wspieraniu osób z grup szczególnie wrażliwych

Z przyjemnością informujemy, że rozpoczęliśmy współpracę z Akademią Migracyjną. W związku z tym, w jednym z nowych kursów dostępnych na tej innowacyjnej platformie edukacyjnej znajdziecie również materiały Mapuj Pomoc! Serdecznie zachęcamy Was do skorzystania z nich i poszerzenia zarówno swojej wiedzy, jak i kompetencji w obszarze zarządzania procesami migracji.

Nowy kurs i nagrania z naszych spotkań

Akademia Migracyjna to cenne źródło informacji. Znajdziecie tam m.in. poniższe kursy:

W najnowszych materiałach szkoleniowych: Wsparcie osób z grup szczególnie wrażliwych znajdziecie także nagrania z 3 naszych spotkań:

  • 🎥 PoMOCna kawa #45 – pomoc społeczności uchodźczej Romów
  • 🎥 PoMOCna kawa #51 – ośrodki zbiorowego zakwaterowania – minimalne standardy i wyzwania dla Polski
  • 🎥 PoMOCna kawa #52 — sytuacja ukraińskich osób uchodźczych LGBTI+

Kurs prowadzi Sarian Jarosz – koordynator badań w Konsorcjum Migracyjnym, Olga Wojdyńska – prezeska Stowarzyszenia Mudita oraz Marta Wiaderkiewicz – dyrektorka programowa w Stowarzyszeniu Mudita, asystentka osobista wspierająca niezależność osób z niepełnosprawnościami.

Ukończenie kursu umożliwia pobranie dedykowanego certyfikatu potwierdzającego uczestnictwo. Aby pobrać certyfikat, należy zakończyć wszystkie lekcje.

Odwiedź nasz kanał na YouTubie!

Wspomniane wyżej nagrania z cyklu spotkań PoMOCna kawa, a także inne, dotyczące m.in. edukacji dzieci i młodzieży z Ukrainy w Polsce, bezpieczeństwa uchodźców i pracowników humanitarnych czy kwestii zatrudnienia osób uchodźczych znajdziecie również na naszym kanale na Youtubie. Serdecznie zachęcamy do obejrzenia!

➡️ LINK DO KANAŁU