W listopadzie, w ramach spotkań Sieci, zawitaliśmy w kolejnym województwie. Tym razem odwiedziliśmy województwo świętokrzyskie. Organizacją goszczącą było Centrum Organizacji Pozarządowych w Kielcach. W spotkaniu uczestniczyło ponad 40 przedstawicieli organizacji. Tego dnia swoim doświadczeniem i rezultatami działań organizacji dzielili się przedstawiciele: Care Poland, Fundacji SOK, Fundacji Studio M6, Centrum Organizacji Pozarządowych, Uniwersytetu Łódzkiego i Fundacji Batorego.

Pełna treść dostępna jest wyłącznie dla Członków i Uczestników Sieci Mapuj Pomoc.
Aby przeczytać cały tekst, zarejestruj się i dołącz do Sieci.
