List Ministra Obrony Narodowej do uczestników Narady o Odporności Społecznej

Podczas Narady o Odporności Społecznej, która odbyła się 10–11 lutego 2026 r., otrzymaliśmy pismo od Władysława Kosiniaka-Kamysza, Wiceprezesa Rady Ministrów i Ministra Obrony Narodowej. Zostało ono przekazane uczestnikom i uczestniczkom Narady za pośrednictwem doradcy MON dr. Piotra Kobzdeja.
Treść pisma stanowi ważny element dialogu towarzyszącego spotkaniu.

List skierowany do Uczestników Narady

List stanowi ważny element dialogu towarzyszącego Naradzie i potwierdza, że rozmowa o systemowym włączaniu organizacji społecznych w obszar bezpieczeństwa toczy się na różnych poziomach – zarówno eksperckim, jak i instytucjonalnym.

Czytaj więcej o Naradzie i rekomendacjach systemowych:

Zdjęcie: Piotr Wroniewicz https://www.facebook.com/camerapiotrka


Współorganizatorzy

Partnerzy strategiczni