Inicjatywa Mapuj Pomoc wyróżniona nagrodą od UN Global Compact Network Poland

W październiku odbyła się Gala UNDay 2023, zorganizowana przez UN Global Compact Network Poland. Wydarzenie to nie tylko było okazją do podsumowania dotychczasowych działań w ramach inicjatywy Sekretarza Generalnego ONZ, ale również uhonorowania organizacji, firm i instytucji zaangażowanych w ochronę klimatu i promowanie zrównoważonego rozwoju u w trosce o dobro przyszłych pokoleń. Z radością informujemy, że jedną z nagród wyróżniono naszą Fundacja CultureLab!

Nagroda dla Mapuj Pomoc

Podczas tegorocznej gali uhonorowano partnerów programów w kategoriach Anti-Corruption, Business & Human Rights, Climate Positive oraz United Business for Ukraine. W ten sposób doceniono wysiłki firm i organizacji na rzecz tworzenia lepszych warunków życia, zarówno dla społeczeństwa, jak i środowiska.

Ogromnie cieszymy się z wyróżnienia naszej Fundacji. Nagroda UN Global Compact Network Poland podkreśla nasz wkład w działania pomocowe na rzecz obywateli i obywatelek Ukrainy. To dla nas nie tylko wielki zaszczyt, ale i mobilizacja do dalszego rozwoju Mapuj Pomoc.

grafika z napisem wesprzyj nas

Podziękowania dla partnerów

Korzystamy z tej okazji, aby podziękować naszemu cudownego zespołowi, jak również wszystkim, którzy wspierają nasze działania w ramach inicjatywy Mapuj Pomoc, a w szczególności naszym partnerom: Mercy Corps i Americas Red Cross, a także niezastąpionej agencji mohi.to.

Wspieraj nas!

Koniec roku to dla nas czas pełen wyzwań. Podsumowujemy nasze działania i szukamy nowych ścieżek rozwoju Mapuj Pomoc i na tym etapie Wasze wsparcie będzie bezcenne. Jeżeli doceniacie nasze działania, przypominamy Wam o możliwości przekazania darowizny poprzez:

Będziemy ogromnie wdzięczni za każdą wpłatę!