W maju br. kontynuowaliśmy pracę grup roboczych ds.: zarządzania kryzysowego, przeciwdziałania dezinformacji oraz rzecznictwa. Odbyliśmy kilkanaście spotkań w ramach, których podejmowaliśmy konkretne wyzwania i działania. O szczegółach naszych aktywności w maju przeczytacie poniżej.

Pełna treść dostępna jest wyłącznie dla Członków i Uczestników Sieci Mapuj Pomoc.
Aby przeczytać cały tekst, zarejestruj się i dołącz do Sieci.
