W kwietniu odbyło się kilka spotkań grup roboczych działających przy Sieci Mapuj Pomoc. Zrealizowano pierwsze spotkanie Grupy Roboczej ds. Przeciwdziałania Dezinformacji, a także Grupy Roboczej ds. Rzecznictwa. Odbyło się także kolejne spotkanie Grupy Roboczej ds. Zarządzania Kryzysowego. O szczegółach zrealizowanych spotkań informujemy poniżej.

Pełna treść dostępna jest wyłącznie dla Członków i Uczestników Sieci Mapuj Pomoc.
Aby przeczytać cały tekst, zarejestruj się i dołącz do Sieci.
