Przebywasz w ośrodku zbiorowego zakwaterowania? Wypełnij ankietę!

grafika mapowanie OZZ

Przebywasz lub przebywałeś/-aś w ośrodku zbiorowego zakwaterowania (OZZ)? Masz informacje na temat adresu lub numeru telefonu do takiej placówki? Pomóż nam w tworzeniu bazy ośrodków oferujących zakwaterowanie osobom uchodźczym. 

Podziel się informacją anonimowo – wypełnij krótką ankietę

Zbieramy podstawowe dane ośrodków – lokalizacyjne i kontaktowe. Posłużą one nam i naszym partnerom: Międzynarodowej Organizacji ds. Migracji (IOM) i UNHCR do oceny aktualnych możliwości w zakresie zakwaterowania uchodźców w poszczególnych regionach kraju, a także ułatwią i usprawnią proces dostarczania wsparcia dla osób zakwaterowanych (medycznego, edukacyjnego, socjalnego etc.).

Jeśli posiadasz podstawowe informacje na temat dowolnego ośrodka lub ośrodków zbiorowego zakwaterowania na terenie naszej kraju, serdecznie prosimy o wypełnienie poniższej krótkiej i w pełni anonimowej ankiety.

Jeśli znasz polskie organizacje, które prowadzą takie placówki lub mogące mieć informacja na ich temat, bardzo prosimy o przekazanie im linku do poniższej ankiety.

Przekaż informację dalej

Jeśli nie możesz nam przekazać żadnych informacji, wciąż możesz nam pomóc. Pobierz poniższe grafiki i udostępnij informację w swoich social mediach. Będziemy bardzo wdzięczni!