Webinar: Platforma Nadija – most między NGO a sektorem biznesu

Webinar Mapuj Pomoc & Deloitte 

Kiedy: 28 lutego 2024, godz. 12:00-13:15 

Gdzie: online ➡️ rejestracja pod tym linkiem

Dla kogo: liderów i przedstawicieli organizacji pozarządowych, przedstawicieli firm, korporacji i instytucji zainteresowanych ideą CSR. 

Prelegenci: Forum Odpowiedzialnego Biznesu, Deloitte, Mapuj Pomoc

Co: Webinar Platforma Nadija – most między NGO a sektorem biznesu połączony z prezentacją Nadiji i wystąpieniami gości. Wydarzenie organizowane przez Deloitte we współpracy z Mapuj Pomoc.

grafika webinar

Już niebawem pełni optymizmu uruchamiamy narzędzie, jakiego w Polsce i na świecie brakowało! Platforma Nadija (Nadzieja), bo o niej mowa, to przestrzeń współpracy organizacji pozarządowych i społecznie odpowiedzialnego biznesu. To wirtualne miejsce, gdzie firmy, instytucje oraz organizacje pozarządowe spotkają się, by wymieniać się zasobami i usługami. Wszystko po to, aby skutecznie świadczyć pomoc w kryzysach lokalnych, krajowych i światowych. 

Zanim to jednak nastąpi, zapraszamy do udziału w cyklu bezpłatnych webinarów, podczas których zespół Mapuj Pomoc, Deloitte oraz zaproszeni goście przedstawią korzyści i wyzwania współpracy międzysektorowej. Opowiemy, jak Nadija może łączyć odpowiedzialnych aktorów i jakie pola otwiera to dla firm oraz sektora NGO. 

Dlaczego warto wziąć udział? 

Webinar Platforma Nadija – most między NGO a sektorem biznesu to już druga odsłona cyklu spotkań, w ramach których razem z Deloitte opowiadamy o możliwościach Nadiji oraz wielosektorowej współpracy. Podczas spotkania dowiesz się, w jaki sposób Nadija może wesprzeć projekty społeczne i realizację celów ESG, jakie stawia przed sobą sektor prywatny.

🟡 Karol Krzyczkowski, ekspert Forum Odpowiedzialnego Biznesu, przybliży temat wolontariatu pracowniczego. Opowie o różnych podejściach wolontariuszy pracowniczych do realizacji działań: proaktywnym oraz reaktywnym, a także omówi rolę koordynatora jako kluczowego elementu w efektywnym zarządzaniu wolontariatem pracowniczym.

🟡 Jarek Gęsicki, ekspert w zakresie transformacji operacji i usług cyfrowych z zespołu Deloitte Polska przedstawi przykładowe scenariusze współpracy, które można skutecznie realizować w ramach Nadiji, oraz plan działań rozwojowych projektu.

🟡  Ada Basny, analityk biznesowy i konsultantka Service Nowe z Deloitte Polska, opowie, jaki jest aktualny status prac nad wdrożeniem platformy Nadija.

🟡 Aleksandra Sitkiewicz, ekspertka ds. komunikacji i współpracy międzysektorowej w Mapuj Pomoc, przybliży temat środowiska pracy i metod działania organizacji pozarządowych. Przedstawią podstawowe strategie budowania mostów między sektorem NGO a przedsiębiorstwami, podkreślając kluczowe aspekty współpracy i komunikacji niezbędne dla osiągania wspólnych celów.

🟡 Q&A

Znajdź wydarzenie i dodaj do swojego kalendarza!