Mapuj pomoc z Culturelab!

Tworzymy ogólnopolską bazę placówek, które aktywnie pomagają uchodźcom z Ukrainy.

Nasz portal powstał z myślą o:
➤ potrzebujących, którzy chcą łatwo i szybko wyszukiwać ośrodki pomocy;
➤ instytucjach, które szukają wsparcia i chcą być bardziej widoczne dla dużych organizacji.

Znajdź placówkę

Jesteś uchodźcą z Ukrainy i potrzebujesz pomocy?

Sprawdź zakładkę MAPA. Znajdziesz tam różnorodne placówki z całej Polski, oferujące wsparcie materialne, instytucjonalne i społeczne. Wybierz dany region, określ swoje potrzeby i odkrywaj lokalne centra pomocy. W naszej wyszukiwarce znajdziesz m.in. miejsca z bazą noclegową, żywnością, wsparciem psychologicznym czy edukacyjnym.

Pokaż się!

Pomagasz i chcesz robić to bardziej skutecznie?

Dołącz do MapujPomoc.pl, załóż konto i dodaj ogłoszenie „Oferuję Pomoc”. Dzięki temu będziesz mógł poinformować o swojej działalności i staniesz się bardziej widoczny dla potrzebujących. Uchodźcy nierzadko zmuszeni są do relokacji. W takich sytuacjach na nowo poszukują lokalnych inicjatyw pomocowych. Ułatw im odnalezienie Twojej organizacji – pokaż, gdzie oferujesz wsparcie i w jakim zakresie.

Współpracuj!

Potrzebujesz wsparcia dla swojej organizacji?

Dołącz do MapujPomoc.pl, załóż konto i dodaj ogłoszenie „Szukam Pomocy”. Pokaż, jak i gdzie działasz, a także określ, jaki rodzaj wsparcia jest Ci aktualnie potrzebny. W ten sposób dotrzesz ze swoją inicjatywą do dużych organizacji humanitarnych, takich jak UNICEF czy UNHCR, i będziesz w stanie lepiej oraz efektywniej odpowiadać na potrzeby uchodźców. Jeśli działasz lokalnie, Mapuj Pomoc to Twoja okazja na nawiązanie cennych kontaktów i inicjowanie przyszłościowej współpracy.

Mapujemy pomoc
-> Dołącz do nas i stań się bardziej widoczny!